Nagrody

Nowy Jork

Nagroda Główna „Rezydencja w Nowym Jorku” oraz wystawa porezydencyjna w Warszawie

Zdobywca I miejsca otrzymuje nagrodę główną – miesięczną rezydencję w Nowym Jorku. W ramach nagrody Organizator opłaca hotel, bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 4.000 USD w przeliczeniu na PLN według kursu NBP z dnia poprzedzającego wypłatę oraz pokrywa koszt wizy. Rezydencja oraz wystawa prac laureata będąca zwieńczeniem odbytej podróży zostanie zorganizowana w ustalonym terminie i miejscu najpóźniej do dnia określonego przez regulamin.

Relacja z rezydencji Piotra Urbańca w 2016 roku

Walencja

Nagroda Druga „Rezydencja w Walencji” oraz wystawa porezydencyjna w Warszawie

Zdobywca nagrody drugiej otrzyma miesięczną rezydencję w Walencji. W ramach nagrody Organizator opłaca bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 1500 EUR w przeliczeniu na PLN według kursu NBP z dnia poprzedzającego wypłatę. Zakwaterowanie w Walencji zapewnia partner w projekcie, Universidad Politécnica de Valencia. Rezydencja oraz wystawa prac laureata będąca zwieńczeniem odbytej podróży zostanie zorganizowana w ustalonym terminie i miejscu najpóźniej do dnia określonego przez regulamin.

Relacja z Rezydencji Olgi Kowalskiej w 2016 roku

Nagroda specjalna

Nagroda Specjalna Prezesa Grupy ERGO Hestia Piotra M. Śliwickiego (Fundator Nagrody Specjalnej)

Zdobywca nagrody specjalnej otrzyma możliwość współpracy przy projekcie i realizacji koncepcji artystycznej Raportu Rocznego Grupy ERGO Hestia na warunkach komercyjnych uregulowanych osobnymi umowami.

Raport Roczny „Dialog” autorstwa Katarzyny Kimak

Partnerzy medialni

Współpraca redakcyjna