Nagrody

Nowy Jork

Nagroda Główna
„Rezydencja w Nowym Jorku”

Zdobywca I miejsca otrzymuje nagrodę główną – miesięczną rezydencję w Nowym Jorku. W ramach nagrody Organizator pokrywa koszty podróży i zakwaterowania, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 4.000 USD w przeliczeniu na PLN według kursu NBP z dnia poprzedzającego wypłatę.

Relacja z rezydencji Piotra Urbańca w 2016 roku

Walencja

Nagroda Druga
„Rezydencja w Walencji”

Zdobywca nagrody II otrzymuje miesięczną rezydencję w Walencji. W ramach nagrody Organizator opłaca bilet lotniczy w obie strony, ubezpieczenie na cały czas trwania podróży, kieszonkowe w wysokości 1500 EUR w przeliczeniu na PLN według kursu NBP z dnia poprzedzającego wypłatę. Zakwaterowanie w Walencji zapewnia partner w projekcie Universidad Politécnica de Valencia.

Relacja z Rezydencji Olgi Kowalskiej w 2016 roku

Nagroda specjalna

Nagroda Specjalna Prezesa Grupy ERGO Hestia Piotra M. Śliwickiego (Fundator Nagrody Specjalnej)

Zdobywca nagrody specjalnej otrzymuje możliwość współpracy przy projekcie i realizacji koncepcji artystycznej Raportu Rocznego Grupy ERGO Hestia na warunkach komercyjnych uregulowanych osobnymi umowami.

Raport Roczny „Sieć” autorstwa Hanny Dyrcz

Nagroda fundacji APH

Stypendium
nagroda Fundacji APH

Zdobywca nagrody Fundacji APH otrzymuje 6-miesięczne stypendium na wykonanie dzieła o tematyce „Podróż”. Wysokość stypendium wynosi 12 000 PLN brutto w całym w okresie stypendialnym trwającym maksymalnie do 31 grudnia 2018 r. Stypendium jest wypłacane miesięcznie zgodnie z terminarzem realizacji projektu zaakceptowanego przez Organizatora.

www.artystycznapodrozhestii.pl/wystawy

Partnerzy medialni

Polityka KMAG TVP-Kultura Szum NN6T LYNX Artinfo Rynek i sztuka Warsawholic